Która istnieje rozbieżność między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain walczy z bańką w latach 90-tych. Z ogromnymi wolumenami obrotu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut walczących z pewnymi z najszerszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy grupę osób mogą istnieć w okresie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetek ludzi wciąż nie jest do celu pewien, co wtedy jest – również jest stale bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli chociaż trochę budzisz się tą dziedziną, sprawdź nasz poradnik dla niedoświadczonych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najpopularniejszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To właściwie wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co sprawia, że ​​jest owo faktycznie destrukcyjna koncepcja). Więc nie jest metoda. Więc nie jest firma. To twoje pieniądze, trzymane w postaci cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą chronić swoje pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego cena za parę miesięcy lub lat będzie istotnie większa niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako środek do inwestowania w niektóre firmy, ponieważ pieniądza w niniejszych spółkach nie można nabyć za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą bardzo znaną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to kolejna kryptowaluta i wiele osób ma, że ​​potencjalnie może przekroczyć Bitcoin jako prowadzącą monetę na zbytu. To, co daje Ethereum, więc jego technologia, zaś nie fakt, że jest wówczas kolejna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum rośnie i zastanawia i podobnie jak Bitcoin jest brana i sprzedawana i używana przez inwestorów do życia.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem polega na ostatnim, że Bitcoin to nic dziwnego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technika księgi głównej, której firmy stosują do tworzenia nowych projektów. Zarówno Bitcoin, kiedy również Ethereum robią na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest widocznie bardziej skuteczne. Jeśli Bitcoin był w możliwości 1.0, Ethereum jest w możliwości 2.0, co pozwala na tworzenie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: świetnie przydaje się do popraw.

Co daleko, technologia Ethereum ma duże wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Istnieje wówczas część firm z reguły Fortune 500, które zgodziły się współpracować, aby szacować się i kłaść na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W współczesnym przykładu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co oczywiście wiele kobiet zajmowałoby w technologii Ethereum, więc jej potencjał działania na plany i procesy we wszystkich branżach. W żadnym wypadku nie jest więc też doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla szerokiej gamy unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments